W dniach 25-28 maja br., malownicze Mazury gościły wspólników i założycieli Polskiego Konsorcjum Nieruchomości. Wydarzenie zgromadziło przedstawicieli spółki z różnych zakątków Polski, umożliwiając im omówienie bieżącej działalności oraz uczestnictwo w szkoleniach.

Podczas czterodniowego spotkania, uczestnicy mieli możliwość nie tylko dyskutować na temat aktualnych spraw spółki, ale także skorzystać z bogatego programu edukacyjnego. Wśród gości znaleźli się eksperci bankowości, którzy przedstawili głośny ostatnio program taniego kredytu. Ważnym punktem było spotkanie z ekspertem ds. marketingu i social media. Uczestnicy mieli okazję uczestniczyć także w wideokonferencji z profesorem informatyki, który przedstawił fascynującą prezentację na temat współpracy sztucznej inteligencji i biur nieruchomości.

Niektórzy członkowie konsorcjum zaprezentowali własne wykłady, dotyczące mechanizmów obliczania rentowności przy zakupie lub wynajmie nieruchomości. Dzięki temu, wszyscy mogli się dzielić wiedzą i wieloletnim doświadczeniem na rynku.

Goście mieli również okazję poznać atrakcje turystyczne Giżycka i Mazur. Odwiedzili Twierdzę Boyen, zanurzyli się w historii Wilczego Szańca oraz zwiedzili niezwykłe miejsce jakim jest Święta Lipka.

Konkluzją weekendu w Giżycku była decyzja o wprowadzeniu cyklicznych spotkań członków konsorcjum. Kolejne spotkania odbędą się w miastach, w których znajdują się biura nieruchomości należące do Polskiego Konsorcjum Nieruchomości. Taka inicjatywa pozwoli na jeszcze większą integrację członków oraz wymianę wiedzy i doświadczeń.

spotkanie Polskiego Konsorcjum Nieruchomości na Mazurach