Domy 'Jezioro Pozezdrze'

z dostępem do jeziora i piękną panoramą okolicy

Domy „Jezioro Pozezdrze” to propozycja działek wraz z domem na Mazurach do całorocznego wykorzystania.

Domy zostały zlokalizowane tak, aby zapewnić każdemu z nich widok na przepiękną panoramę jeziora Pozezdrze, szlak rzeki Sapina i lasy Puszczy Boreckiej.

Domy wraz z działkami znajdują się w odległości 200 metrów od plaży na której znajduje się pomost, boisko i zabudowa rekreacyjna.

Wspólna własność pasa brzegowego jeziora Pozezdrze o długości 500 metrów i szerokości 50 metrów zapewni w przyszłości możliwość budowy infrastruktury dla nowych nabywców.

Działki położone są w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich, w miejscu cichym i spokojnym, sprzyjającym wypoczynkowi, tuż za miejscowością Pozezdrze, w sąsiedztwie jeziora o takiej samej nazwie.

Powierzchnia domów

Pow. zabudowy budynku 99,28 m2
Pow. użytkowa parteru: 66,01 m2
Pow. poddasza użytkowego: 29,50 m2
Pow. użytkowa 95,51 m2
Taras na parterze 17,00 m2
Taras/balkon na piętrze 10,00 m2

Wielkość działek

Dz. nr 43/24 pow. 4528 m2
Dz. nr 43/25 pow. 3717 m2
Dz. nr 44/22 pow. 4662 m2
Dz. nr 44/23 pow. 4794 m2

Media

Do domów zostały już przyłączone media: gminny wodociąg, kanalizacja i prąd. Ogrzewanie i schładzanie zapewniają zamontowane pompy ciepła.

Dom

Dom to obiekt parterowy z użytkowym poddaszem. Zaprojektowany na planie prostokąta z dachem dwuspadowym krytym dachówką w kolorze naturalnym ceramiki. Schody oraz taras wykonano zostały z kamienia polnego. Elewacja z desek w kolorze ciemnego grafitowego brązu, obramowania wokół okien i drzwi w kolorze białym. 

Na parterze od strony południowo-wschodniej zlokalizowano salon z jadalnią z wyjściem na zadaszony taras (duże okna z widokiem w kierunku jeziora) oraz kominek lub piec na drewna. Salon połączony jest z kuchnią w formie aneksu kuchennego. Na parterze znajdować się będzie także sypialnia oraz łazienka i toaleta. W salonie znajdować się będą schody prowadzące na poddasze. Na poddaszu zlokalizowano sypialnię z wyjściem na zadaszony taras oraz pomieszczenie gospodarcze. Istnieje możliwość urządzenia dodatkowych sypialni na poddaszu.

Okolica

Pozezdrze kojarzy się z lasami, ścieżkami rowerowymi, trasami pieszymi po rezerwatach i szlakiem kajakowym. Z Pozezdrza prowadzi niezwykle atrakcyjna przyrodniczo droga do pałacu i portu w Sztynorcie.

Przez jezioro prowadzi szlak kajakowy rzeki Sapina. Latem z domów nad Pozezdrzem podziwiać będzie można aktywnie spędzających czas na kajakach turystów. Pobliska plaża jest też miejscem postoju kajakarzy w czasie spływu.

Lasy po drugiej stronie jeziora są świetnym miejscem do uprawiania turystyki rowerowej i pieszej. Wiele ścieżek prowadzących przez piękne krajobrazowo obszary łączy się z trasami rowerowymi w krainie jezior i pozwala aktywnie spędzać czas na Mazurach. Przebiega tędy Mazurska Pętla Rowerowa, niezwykły szlak o długości aż 300 kilometrów.

Lokalizacja

Mazury, miejscowość Pozezdrze, jezioro Pozezdrze, 11 km od Giżycka

Cezary Pstrak

właściciel MBN Mazurskiego Biura Nieruchomości
+48 606 142 244
pstrak@mbn.mazury.pl

Marcin Kędzierski Mazury

Marcin Kędzierski

project manager
+48 500 209 895
marcin.kedzierski@mbn.mazury.pl

Galeria